Nietuzinkowy prezent na rocznicę, który pamięta się całe życie. Jak go wybrać?

Prezent na rocznicę. Co sprawia, że nasza miłość do partnera rośnie z dnia na dzień? Wielkie słowa i frazesy mogą wprawdzie opisać to uczucie, ale to drobne gesty i elementy codziennego życia mają największy wpływ na związek. Gdy szukamy idealnego prezentu, można skupić się właśnie na tych małych kwestiach, które budują naszą codzienność Jak to […]

Spis treści

Prezent na rocznicę. Co sprawia, że nasza miłość do partnera rośnie z dnia na dzień? Wielkie słowa i frazesy mogą wprawdzie opisać to uczucie, ale to drobne gesty i elementy codziennego życia mają największy wpływ na związek. Gdy szukamy idealnego prezentu, można skupić się właśnie na tych małych kwestiach, które budują naszą codzienność Jak to zrobić? Wystarczy na chwilę zatrzymać się i przyjrzeć temu, jak nasza ukochana osoba funkcjonuje, co lubi, co ją irytuje, co jej przynosi największą radość i przyjemność. Po takiej obserwacji na pewno pojawią się w twojej głowie kilka pomysłów na prezent na rocznicę. Poniżej prezentujemy kilka przykładów.

Nietuzinkowy prezent na rocznicę – wspólny wyjazd

Doskonałym sposobem na celebrowanie rocznicy związku jest chociażby romantyczny weekend we dwoje. Zastanówcie się, czy chcielibyście spędzić go w górach, nad morzem czy przy urokliwym jeziorze. Pomyślcie, czy wolicie aktywnie spędzać czas, zwiedzać zabytki czy też zrelaksować się podczas przyjemnych zabiegów w SPA. Bez względu na to, jaki rodzaj wyjazdu wybierzecie, to z pewnością dostarczy wam on mnóstwo niezapomnianych chwil, wrażeń i wspomnień.

A może marzycie o spędzeniu rocznicy pod palmami na pięknej, piaszczystej plaży? Wybierzcie się zatem na romantyczne wakacje za granicą! Bajeczne krajobrazy, egzotyczne smaki i krystalicznie czysta woda – brzmi kusząco, prawda?

Nietuzinkowy prezent na rocznicę – samodzielnie zrobiony prezent

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się wyroby rękodzielnicze. Są one unikalne, wykonane z wysokiej jakości materiałów i niezwykle precyzyjne. Stanowią doskonałą okazję do podarowania niepowtarzalnego prezentu, często z personalizacją lub wykorzystaniem własnych pomysłów. Może to być oryginalna biżuteria z ulubionymi kamieniami partnera lub koszulka z ulubionym cytatem.

Prezent na rocznicę - własnoręcznie robiony prezent
Nietuzinkowy prezent na rocznicę – samodzielnie robiony podarunek. Źródło: https://stock.adobe.com/pl/images/handmade-wrapped-red-gift-boxes-decorated-with-ribbons-snowflakes-and-numbers-christmas-decorations-and-decor-in-bag-on-green-table-xmas-advent-calendar-concept-top-view-flat-lay-holiday-card/548226469

Jeśli posiadasz poczucie humoru, warto rozważyć podarowanie np. zabawnej figurki w formie karykatury! Może to być wizerunek partnera lub was obojga. Dziwaczne proporcje twarzy, charakterystyczne kształty ust, oczu i nosa – będziecie mieć o czym rozmawiać przez wiele lat!

Nietuzinkowy prezent na rocznicę – ekstremalne atrakcje

Tym, którzy lubią ekstremalne przeżycia, proponuję lot balonem, paralotnią, samolotem, a może nawet skok na bungee. Niezapomniane doznania, malownicze widoki i niezwykłe wspomnienia na całe życie gwarantowane!

Ale jest również masa ekstremalnych atrakcji tu, na ziemi. Możecie na przykład wziąć udział w sportowej jeździe samochodem po torze, pograć w Paintball czy zapisać się na kurs survivalu.  Coraz większą popularność zdobywa również flyboard, co stanowi doskonałą propozycję prezentową dla miłośników wody.

Nietuzinkowy prezent na rocznicę – atrakcje trochę mniej ekstremalne

Pomyślcie o romantycznym rejsie lub odpoczynku w przytulnym domku na wodzie. Dla par preferujących spokojniejsze atrakcje świetnym wyborem będzie również kurs gry w golfa, degustacja win lub whisky. Nie zapominajcie, że zawsze sprawdzi się także wspólne wyjście do kina na interesujący film lub do teatru. Wybierzcie taki repertuar, który pasuje wam obojgu.

Nietuzinkowy prezent na rocznicę – ręcznie malowany obraz na płótnie

Ręcznie malowany obraz na płótnie stanowi doskonałą alternatywę dla nudnych i sztampowych prezentów rocznicowych. Możecie wybrać motyw nawiązujący do waszych zainteresowań, a także dostosować kolorystykę do wystroju waszego mieszkania. Taki prezent z pewnością będzie doceniony przez partnera, a obraz będzie piękną ozdobą waszego gniazdka!

Prezent na rocznicę - obraz
Nietuzinkowy prezent na rocznicę – obraz na zamówienie.

Mało tego, dzięki z pozoru niewinnemu prezentowi rocznicowemu możecie się nieźle wzbogacić. Chodzi o to, że oryginalne prace młodych artystów szybko zyskują na wartości. Już wiele osób zainwestowało swój kapitał właśnie w ten sposób.

Jeśli jesteście zainteresowani oryginalnym pomysłem na prezent rocznicowy, szukacie okazji inwestycyjnej lub chcecie mieć miły akcent w wystroju mieszkania – zapraszam do formularza kontaktowego na stronie MarkoweObrazy.pl!

Dowiedz się więcej:

Menu