Jaki prezent dla kogoś kto ma wszystko? To trudny temat, podpowiadamy!

Ciężko kupić fajny prezent dla kogoś, kto ma wszystko. Oczywiście, to stwierdzenie może być nieco krzywdzące, jednak człowieka z grubym portfelem mniej ucieszy np. kolejny krawat do kolekcji lub para skarpetek. Warto wybrać coś bardziej abstrakcyjnego, nietuzinkowego. Prezent przecież powinien nie tylko odzwierciedlać wartość materialną, ale również czas i zaangażowanie, które poświęciliśmy na poszukiwania. Podpowiadamy, […]

Spis treści

Ciężko kupić fajny prezent dla kogoś, kto ma wszystko. Oczywiście, to stwierdzenie może być nieco krzywdzące, jednak człowieka z grubym portfelem mniej ucieszy np. kolejny krawat do kolekcji lub para skarpetek. Warto wybrać coś bardziej abstrakcyjnego, nietuzinkowego. Prezent przecież powinien nie tylko odzwierciedlać wartość materialną, ale również czas i zaangażowanie, które poświęciliśmy na poszukiwania. Podpowiadamy, jak wybrać prezent dla kogoś, kto ma wszystko.

Prezent dla kogoś kto ma wszystko – wspólny wyjazd

Coraz częściej słyszy się, że najcenniejszym prezentem, jaki możemy dać drugiej osobie, jest nasz czas. Zamiast skupiać się tylko na materialnych upominkach, warto rozważyć możliwość wyjścia gdzieś razem. Tak po prostu, dla uczczenia chwili. Istnieje wiele interesujących miejsc dookoła, które warto razem odkryć i zwiedzić!

Prezent dla kogoś kto ma wszystko – bilet na koncert

Bycie obecnym na koncercie ulubionego zespołu to dla wielu osób jak noc wigilijna dla małego dziecka, które dostało dużo prezentów. Wielbiciele muzyki żyją właśnie dla takich chwil. Jeśli nie masz pewności, jakie wydarzenie będzie sprawiać uśmiech na twarzy obdarowanej osoby, zawsze możesz zdecydować się na zakup vouchera na dowolne wydarzenie kulturalne.

Prezent dla kogoś kto ma wszystko - bilet na koncert
Prezent dla kogoś kto ma wszystko – bilet na koncert. Źródło: https://stock.adobe.com/pl/images/crowd-applauding-on-a-concert/119471366

Prezent dla kogoś kto ma wszystko – książkowy „biały kruk”

Dla pasjonata czytania, który jest wielkim fanem konkretnego autora lub ma obsesję na punkcie jednej konkretnej książki, warto rozważyć poszukiwanie kolekcjonerskiego egzemplarza. Z pewnością nie będzie to łatwe zadanie, ale radość osoby, która ma wszystko, wynagrodzi cały trud.

Prezent dla kogoś kto ma wszystko –  lot balonem

Jeżeli ma być romantycznie i widowiskowo, możemy postawić na wspólny lot widokowy, samolotem lub balonem. Taki upominek wywoła naprawdę niezwykłe emocje, nie tylko u fanów lotnictwa! A zdjęcia robione samodzielnie z wysokości będą stanowić doskonałą pamiątkę.

Prezent dla kogoś kto ma wszystko - lot balonem
Prezent dla kogoś kto ma wszystko – lot balonem. Źródło: https://stock.adobe.com/pl/images/colorful-hot-air-balloons-flying-over-field-at-sunset/573538129

Prezent dla kogoś kto ma wszystko – Polaroid

Aparat typu polaroid (który natychmiast wywołuje zrobione zdjęcie) to doskonały gadżet, który z pewnością sprawi radość każdemu miłośnikowi fotografii, ale nie tylko. Dzięki niemu łapanie chwil stanie się prawdziwą przyjemnością!

Prezent dla kogoś kto ma wszystko – rzadkie płyty winylowe

Kiedy obdarowujemy audiofila preferującego słuchanie muzyki z płyt winylowych, warto poszukać niezwykłych, rzadkich egzemplarzy. Trudna dostępność takich płyt nadaje prezentowi dodatkowych smaczków. Taki prezent na pewno spotka się z ogromną wdzięcznością i umili nie jeden wieczór!

Prezent dla kogoś kto ma wszystko - płyty winylowe
Prezent dla kogoś kto ma wszystko – płyty winylowe. Źródło: https://stock.adobe.com/pl/images/vinyl-shop-in-kiev-ukraine-collection-of-lp-vinyl-records-for-sale-in-music-shop-in-kiev-ukraine/474957777

Prezent dla kogoś kto ma wszystko – ekstremalna jazda samochodem

Jacyś miłośnicy motoryzacji na sali? Jeśli wiemy, że ktoś skrycie pragnie takiej przejażdżki, nie ma nic lepszego niż obdarowanie go doświadczeniem tego typu. Brawurowa jazda samochodem z doświadczoną osobą, w bezpiecznym miejscu, powoduje niesamowity wręcz przypływ adrenaliny.

Prezent dla kogoś kto ma wszystko – voucher na tatuaż

Trzeba z tym uważać, bo nie każdy lubi tatuaże. Ale jeśli ktoś ma w planach ozdobienie swojego ciała w ten sposób, tylko brakuje mu motywacji, to voucher na tatuaż powinien załatwić sprawę.  Ważne jednak, aby wybrać renomowane studio tatuażu, które ma pozytywne opinie i imponujące portfolio.

Prezent dla kogoś kto ma wszystko - tatuaż
Prezent dla kogoś kto ma wszystko – tatuaż. Źródło: https://stock.adobe.com/pl/images/partial-view-of-tattoo-artist-in-gloves-working-on-tattoo-on-shoulder-in-salon/212050398

Prezent dla kogoś kto ma wszystko – wspólny posiłek

Proste, ale również genialne w swojej prostocie. Jeśli wkładamy w przygotowanie wyjątkowego posiłku całą naszą pasję i uczucia, efekt na pewno efekt będzie wyśmienity! Możemy upiec tort, przygotować muffiny lub ulubione danie osoby, którą chcemy obdarować. Smakowite i pełne uroku chwile gwarantowane!

Prezent dla kogoś, kto ma wszystko –  ręcznie malowany obraz na płótnie

Jeśli ktoś ma już wszystko, to może warto poszukać czegoś, czego nie mógł mieć..? Oryginalny, ręcznie malowany obraz na płótnie to prezent idealny dla takiej osoby. Z pewnością doceni ona unikalność dzieła, która idealnie będzie kontrastować z nudną mnogością przedmiotów ją otaczających.

Obraz na płótnie
Prezent dla kogoś kto ma wszystko – oryginalny, ręcznie malowany obraz.

Ręcznie malowany obraz na płótnie to również doskonała lokata kapitału. Coraz więcej ludzi decyduje się właśnie na ten rodzaj inwestowania. Obdarowany obrazem na zamówienie może za kilka lat być właścicielem dzieła wartego o wiele więcej, niż wynosiła jego początkowa cena.

Jeśli jesteś zainteresowany inwestowaniem w sztukę młodych artystów, zapraszam do skorzystania z formularza kontaktowego na stronie MarkoweObrazy.pl

Dowiedz się więcej:

Menu